Barkod.mk - Кодот на вистината
WWW.BARKOD.MK

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

На Клиниката за инфективни болести од вчера е хоспитализирано 16-годишно девојче од Неготино, кое е заболено од опасната бактерија листерија. Тоа е десетти случај на заболено лице во Македонија од оваа бактерија, од која 4 лица веќе починаа.

Три девојки другарки во долна облека се собрале и вежбаат танц на "What the fox say". После ова видео песнава ќе добиe на рејтинг кај машката популација.

Видеото е од третата македонска лига, на дуелот Бутел - Башкими од сезона 2011/2012 кој што е прекинат при резултат 1-1. Покрај жестоките стартови видеото е и комично. Обрнете внимание на видеото од 1:45 па понатаму кога доаѓа делегатот на натпреварот.

Страница 242 од 242
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 142 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3