Barkod.mk - Кодот на вистината

СПОДЕЛУВАЈТЕ СИТЕ: 2 ИПОЛ ГОДИШНО СТРУМИЧАНЧЕ БОЛЕДУВА ОД ЛЕУКЕМИЈА, ДА ДОНИРАМЕ ЗА МАЛИОТ АНТОНИО!

Јун 22 Напишано од  Посетено 41590 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Нако што информира порталот Струмица Денес,до нивната редакција стигнало повторно една многу потресна вест за која и овојпат од нашите читатели и од граѓаните на цела Македонија бараме да бидат хумани како и секогаш!

Станува збор за малиот Антонио Мавров кој боледува од леукемија и бараме целосна поддршка од вас како ние, така и родителите на Антонио да можат да се соберат средствата и Антонио да отпатува за лекување. Ги замолуваме повторно сите хумани луѓе да донираат на следната транскакциска сметка:

ЗА ОНИЕ КОИ САКААТ ДА ДОНИРААТ ОД МАКЕДОНИЈА ТОА МОЖЕ ДА ГО СТОРАТ НА СЛЕДНАТА ТРАНСАКЦИСКА СМЕТКА:270700035393309 ХАЛКБАНК АД СКОПЈЕ Жаклина Маврова

И Македонските ЈуТјубери дадоа максимална поддршка за собирање донации, секоја чест!

 

Повеќе на СТРУМИЦА ДЕНЕС.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 106 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЗдравјеСПОДЕЛУВАЈТЕ СИТЕ: 2 ИПОЛ ГОДИШНО СТРУМИЧАНЧЕ БОЛЕДУВА ОД ЛЕУКЕМИЈА, ДА ДОНИРАМЕ ЗА МАЛИОТ АНТОНИО!

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3