Barkod.mk - Кодот на вистината

Кога ќе погледнете што ставаат во лубениците,веќе никогаш нема да пробате!

Мар 30 Напишано од  Посетено 15537 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

После оваа снимка сигурно добро ќе проверите кога купувате лубеница од пазарите. Иако лубеницата е одлично освежување во летото, сепак некои од трговците во неа ставаат хемикалии за да да биде слатка и вкусна. Затоа внимавајте и одбирајте внимателно.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 150 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЗдравјеКога ќе погледнете што ставаат во лубениците,веќе никогаш нема да пробате!

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3