Barkod.mk - Кодот на вистината

Огромен стаорец снимен во витрина со ѓевреци во пекара (Видео)

Авг 25 Напишано од  Посетено 17879 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

На друштвените мрежи се појави видео снимено во една пекарница во Земун и на која јасно се гледа огромен стаорец како шета во витрината за храна наменета за продавање.

Потрошувачите што стојат зад видеото веднаш ја известиле Националната организација на потрошувачи на Србија, која веднаш ја споделила снимката на својата страница. На страницата се прецизира дека видеото е направено на 15 август 2016 година. Газдарицата на пекарницата вели дека за непоканетиот гостин дознала од српските медиуми и дека за истиот не била известена. Видеото е во продолжение.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 162 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЗдравјеОгромен стаорец снимен во витрина со ѓевреци во пекара (Видео)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3