Barkod.mk - Кодот на вистината

Мода и убавина

Емили Ратајковски сексипилната 23 годишна девојка ќе ја гледаме на насловна во Спорт S

Емили Ратајковски се вели дека е фаворит за оваа година Спорт Ѕ издание на видео снимки. Моделот го привлече вниманието на луѓето со својата прекрасна убавина и раскошност кога таа се појави топлес во нецензурирана верзија на Робин Thicke во 2013 година.

Прекрасното македонско девојче - Славица Заркова

Славица Заркова има 23 години и е од Свети Николе. Неодамна оваа девојка ја претставуваше Македонија на изборот за убавина Бест модел интернешнел 2013, кој се случуваше во Тирана, Албанија, пласирајќи се меѓу првите 10. Славица не е нов лик во светот на манекенството, веќе извесен период е член на Модното студио Црнокрак.

23-годишната убавица од Свети Николе, Славица Заркова

Славица Заркова има 23 години и е од Свети Николе. Неодамна оваа девојка ја претставуваше Македонија на изборот за убавина Бест модел интернешнел 2013, кој се случуваше во Тирана, Албанија, пласирајќи се меѓу првите 10. Славица не е нов лик во светот на манекенството, веќе извесен период е член на Модното студио Црнокрак.

Жолтата боја актуелна ова лето

Недозволиво е срамежливоста на пролетното сонце да ви го замре ентузијазмот за модни експерименти и да ви го згасне копнежот по новитети кои би ги инкорпорирале во стилот на облекување. А, актуелната модна сезона навистина има со што да нè израдува и инспирира.

Страница 3 од 3
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 228 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилМода и убавина

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3