Barkod.mk - Кодот на вистината

Џесика Палашоска го запали интернетот, и остави само воздишки кај посилниот пол (ФОТО)

Јун 21 Напишано од  Посетено 2477 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Џесика Палашоска е една од најзгодните фолкерки во Македонија и тој факт повторно го потврди со фотографија.Со оглед на фактот дека таа има облини со кои може да се пофали, сигурни сме дека ќе бидете воодушевени од нејзиниот изглед.

Во  преден план на фотографијата што ја објави се бујните облини со кои може да се пофали.

dzeskika

 

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 105 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилМода и убавинаЏесика Палашоска го запали интернетот, и остави само воздишки кај посилниот пол (ФОТО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3