Barkod.mk - Кодот на вистината

Жешка провокативна фотосесија со Daniela Koceva (ФОТО)

Јан 18 Напишано од  Посетено 2586 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Градот Прилеп може да се пофали со многу работи: фестивалот на пивото, познатиот специјалитет ширден, Марковите кули, но и убавите девојки.

Прилеп има доста атрактивни девојки, доказ за тоа е и моделот Даниела Кочева која што позираше пред објективот на прилепскиот фотограф Мики Николоски.

Во продолжение погледнете ја жешката провокативна фотосесија на моделот од Градот под Марковите кули. 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 179 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилМода и убавинаЖешка провокативна фотосесија со Daniela Koceva (ФОТО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3