Barkod.mk - Кодот на вистината

ЖАНЕ ОД ПРИЛЕП ГО ЗАПАЛИ СКОПЈЕ: Скопјанките можат вода да ми носат (ФОТО)

Сеп 02 Напишано од  Посетено 5121 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Вечна дилема е во кој град во Македонија се најубавите девојки. Меѓу кандидатите за прво место секогаш се Струмица, Скопје, Битола, меѓутоа убави Македонки има и во другите градови Доказ за тоа е атрактивната Жане од Прилеп, која со својот изглед ќе ве остави со подотворени усти.

Жане позираше пред објективот на Телеграф.мк, и сигурно го има оставено без зборови фоторепортерот на Телеграф, Влатко Перковски.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 177 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилМода и убавинаЖАНЕ ОД ПРИЛЕП ГО ЗАПАЛИ СКОПЈЕ: Скопјанките можат вода да ми носат (ФОТО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3