Barkod.mk - Кодот на вистината

Мода и убавина

Џесика Палашоска го запали интернетот, и остави само воздишки кај посилниот пол (ФОТО)

Џесика Палашоска е една од најзгодните фолкерки во Македонија и тој факт повторно го потврди со фотографија.Со оглед на фактот дека таа има облини со кои може да се пофали, сигурни сме дека ќе бидете воодушевени од нејзиниот изглед.

Жешка провокативна фотосесија со Жаклина Жаки (ФОТО)

Градот Прилеп може да се пофали со многу работи: фестивалот на пивото, познатиот специјалитет ширден, Марковите кули, но и убавите девојки.

Жешка провокативна фотосесија со Daniela Koceva (ФОТО)

Градот Прилеп може да се пофали со многу работи: фестивалот на пивото, познатиот специјалитет ширден, Марковите кули, но и убавите девојки.

ЖАНЕ ОД ПРИЛЕП повторно жари и пали (ФОТО)

Атрактивната Жане од Прилеп не престанува да жари и пали. Жане на социјалната мрежа, Фејсбук постави слика која многумина ги  остави со подотворени усти.

ЖАНЕ ОД ПРИЛЕП ГО ЗАПАЛИ СКОПЈЕ: Скопјанките можат вода да ми носат (ФОТО)

Вечна дилема е во кој град во Македонија се најубавите девојки. Меѓу кандидатите за прво место секогаш се Струмица, Скопје, Битола, меѓутоа убави Македонки има и во другите градови Доказ за тоа е атрактивната Жане од Прилеп, која со својот изглед ќе ве остави со подотворени усти.

Жешка провокативна фотосесија на Марјана Станојковска (ФОТО)

Македонскиот модел Марјана Станојковска ги израдува своите фанови со одлична фотосесија “Ninewest”.Погледнете ја и уживајте во неа

Страница 1 од 3
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 259 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилМода и убавина

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3