Barkod.mk - Кодот на вистината

Љубов и секс

...Едноставно го сакам...

Да, ете сум пред прагот на новата љубов.

Засекогаш, те сакам!

Убаво е да видиш двајца млади прегрнати во паркот,а од нивните очи зрачи љубов. Таа висока девојка со бистри очи, а тој грчки бог со убава црна коса и црн тен.Се чини дека и двајцата изгледаат боженствено. Да, тоа беа Сара и Игор. Иако имаа само по 17 години нивната љубов не е новост.

Назад во минатото

Како да започнам,кој збор да го напишам прв за да може да ја опише целата тага која е собрана во мене.Ти ги уништуваш сите мои зборови со само еден твој.Пак сама,оваа долга ноќ,седам во мракот.

Речениците кои сингл девојките ги мразат!

Животот како слободна девојка навистина може да е поинтересен, но секогаш доаѓа момент кога ќе посакате да имате до себе некој специјален.

Страст,јас и ти

Заедно.Сами.Навлегуваме се подлабоко под површината на кожата меѓусебно,ги откриваме сите до тогаш недопрени и нељубени делови од нашите тела.Се бакнуваме како никогаш предходно да не сме се виделе.Тогаш чувствувам како нашите телесни течности се соеднинуваат.

Љубов, денес и двајцата не нема!

Еден врнежлив ден Сара се шеташе низ улиците по градот.Таа секогаш сакаше да шета по дождот и секогаш велеше дека и помага да ги заборави секојдневните проблеми.Сара беше ученичка, и имаше 17 години.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 41 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЉубов и секс

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3