Barkod.mk - Кодот на вистината

Љубов и секс

Тој и таа

Тој и таа

Ное 16 Напишано од

Тој момент направи да се чувствуваат така.Така заедно,гушнати,еден до друг,немаа осет за ништо..Времето не им претставуваше проблем,тие уживаа заедно..Во тој момент ништо не им беше важно..

Ги урива сите рекорди со една фотографија

Џејси Шарки за еден ден собра неверојатни 180.000 лајкови, на фотографија на која што го дои своето дете, за време на церемонија на доделување на дипломите.

Зошто го сакам само него!

Има нешто толку едноставно, совршено, виновно за секој мој сон, нешто што ја опседнува сета моја љубов, нешто без кое не можам.Да тоа си ти.Човекот кој ме натера да верувам во љубовта!!

Знаеш детската љубов е најискрена

“Девојче, не можеш ти тоа да го разбереш. Не го очекувај тоа од мене. Нема да го добиеш. Мала си. Не разбираш!” – уште еден удар од неговите усни.

Што е тоа љубов?

Да живееш. Да копнееш. Да се будиш секое утро со помислата дека си некому потребен.Најубавото чувство.

Уште една тажна љубовна приказна!

Уште една тажна приказна за момче и девојче кои мислеа дека имаат се и беа среќни заедно но сето тоа заврши со две скршени срца и депресија.Сето тоа започна само со еден единствен фејсбук лајк...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 73 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЉубов и секс

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3