Barkod.mk - Кодот на вистината

Љубов и секс

9 совети за жените: Што да направите за да му недостигате?

Кои се 9 совети за жените: Што да направите за да му недостигате?.Мажите се така создадени суштества кои постојано имаат потреба да бидат посакувани, барани, да добиваат внимание, но од друга страна сакаат и постојано да се во лов.

5 совети за да имате подобар секс со кондом

Секогаш се препорачува да користите заштита при сексуалната активност, но не секогаш е пријатна, ниту посакувана.

Колку време трае идеалниот секс?

Доколку некој навистина го интересира, објективно и без сексуални комплекси, колку треба да трае идеалниот секс, Huffington Post го донесува одговорот.

Љубовни цитати од ГОЛЕМИ ДЕЛА

За љубов се воделе војни, се менувал светот, се пишувале книги. Илијадници страници натопени со солзите на љубовниците, странции на кои се излеани копнежите, страстите и чувствата кои ја печат душата за заљубените.

Ex далечина, ех љубов...

Е да, и ноќва ќе останам да пишувам, од инат на времето што не поминува, од инат на времето кое запира кога те нема, и да , знам дека ќе ме осудите, ‘’Заљубена малечка’’ ,ќе речете, но што знаете вие за љубовта?

Посигурна љубов

А што ако ти кажам дека неможам без тебе?

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 37 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЉубов и секс

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3