Barkod.mk - Кодот на вистината

Љубов и секс

Тоа го можеше само тој

Запознавања,дружење,зафрканции ,кафина, мафина,муабетчинаа..Ии се само со еден човек,човек кој се појави од нигде никаде така ненадејно,ете баш тој човек и стана нејзино „се“.

Сакате да изнајмите порно ѕвезда? Епа еве колку ќе ве чини тоа задоволство!

Порно актерките се сон на многу мажи, па компанијата со која имаат договор реши да ги продава како проститутки.Веќе за 3.000 долари заедно со патните трошкови, можете два часа да се дружите со порно-диви.

Случајност си ми.

Да, помина многу време.Време кое го изгубивме на погрешни личности,време кое поминуваше но како да беше застанато.

Благодарам што постоиш..

Љубов ли е што ли е?! Па, како да ви објаснам, хмм воопшто не го познавав момчето во кое се вљубив. Чудно ,седејќи во ходникот здогледав едно виско момче, богами да не лажам со слатка насмевка и кафеави очиња полни со милост.

Не можеме да научиме да ги сакаме оние кои не сакаат нас

Се затвораме самите себеси во бездната полна од луѓе кои не не сакаат и не не почитуваат. Се гушиме. Различни човечки здивови и дел од оние изговорени зборови навлекуваат тежини во нас, па повторно се гушиме.

Те барам во секој втор минувач...

Ја гасам првата цигара за денес. Ми се тресат рацете. Осеќам како димот продира во мојата душа. Чувствувам,празна е и се тешам себеси дека тоа е во ред. Неговиот поглед стана студен и далеку од мојот...

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 41 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЉубов и секс

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3