Barkod.mk - Кодот на вистината

Љубов и секс

Зошто ?

Зошто ?

Ное 01 Напишано од

И повторно..повторно се врти истата празнина..Повторно се отворија истите рани за кои со години се трудев да ги излечам.Повторно ми ги собра скршените парчина од срцето за уште повеќе да ги изрониш..

Штит од лузни

Лузните од минатото неа ја повредија и направија штит кој неможе да го помине секој,штит кој ги одбива скоро сите, и направи да не верува во никој и ништо.

Биди и ти најзаводливата дама оваа еcен...

Есента е годишно време во кое почнуваат да пожолтуваат лисјата од дрвата,почнуваат и романтините есенски дождови заедно со тивкото северно ветре .

Сеќавај се на мене

Нов ден. Ново сончево утро, но сепак ладно. Ладно како мене, како тебе и како некој друг што има безброј спомени... Нека е добро утро,нека е добар и денот. Но не е ништо добро. Ама баш ништо. И сонцето веќе не блеска така како што блескаше во Јуни.

Ахх тајно моја..

Засекогаш "во коси да ти спијам" Ех јас да сум твојата „малечка“, но и помалку „студена“ и заедно да играме „руски рулет“ таму „некаде во ноќта“ и „усни на усни“ да го дочекаме утрото. „Ех да сум злато“ и „најдрага“ твоја и засекогаш „во коси да ти спијам“, а нашиот живот да биде „игри без граници“.

Крај

Крај

Окт 23 Напишано од

Долго одеа по улицата.Полната и светла месечина ги следеше на секој чекор.Се кршеше на парчиња светлината врз улицата.Таа имаше впечаток дека тој беше некако весел и не ја чуствуваше нејзината тага.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 83 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЉубов и секс

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3