Barkod.mk - Кодот на вистината

Љубов и секс

Женско е ќе згреши

Се сакаа ете така со тек на време се засакаа,но во сите тие години се знаеше само љубовта на едната страна нејзината.Тој знаеше колку нејзината љубов е голема и вистинска,знаеше но во никој случај несакаше да ја прифати.

Ми требаш ... Те сакам

Ајде мајчин кажи ми дека уште ме сакаш дека нејќеш да ме изгубиш ајде лажиме пак како порано ајде напрај нешто смисли речи не сум ова јас не припаѓаме овде не треба да бидиме едно или дај да бидиме да се чуваме за инает на другиве ајде бе море слушниме...

Кажи уште еднаш те молам ...

Ќе боли, ќе повредува на најболен начин се додека не те уништи... би ти кажала оди и не враќај се ама те молам немој денеска остани до мене и чувајме како очите не ме давај на никој и никогаш ..темолам

Вети ми дека ...

Тој никогаш не почуствува ништо реално за неа цело време и кажуваше лаги,лаги во кои таа слепо веруваше.И кажуваше како сака слобода и релаксација без никој да го замара.И кажуваше дека не е се до врската дека љубов постоело и без врска.

Доколку не ги отворите очите правата љубов ќе помине покрај вас

Да се погледнеа на момент наместо гледајки во мрачните тунели целиот нивни живот ке беше променет. Во модерното време на денешницата, сите живееме брзо и често допуштаме најдобрите работи да поминат покрај нас незабележано.

Чести реченици во љубовна кавга


Чести реченици со кои се служиме доколку се најдеме во ваква ситуација:

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 87 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЉубов и секс

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3