Barkod.mk - Кодот на вистината

Љубов и секс

Неизмерна љубов!

Ахх така вистинска љубов во погрешно време. Да! Во погрешно време, погрешно место и еден мал град. Таа црна девојка со прекрасна витка става, а тој висок, силен и боженствен со срце на дете и едни очи само за неа.

Смислата на мојот живот

Животот ни поставува граници кои не смееме да ги пречекориме. Тој е судбина која мора да ја живееме.Одам по еден пат кој ми носи среќа, задоволство, успех. И ќе повторам,живот, те прибрал во својот лавиринт и те тера да го пронајдиш крајот за да ја откријаш смислата на постоењето.

Врховниот суд забрани да се прославува Св. Валентин

Врховниот суд во пакистанскиот главен град Ислабамад забрани празникот Свети Валентин да се чествува во оваа азиска земја. Како што јави ТАСС, одлуката е донесена по разгледувањето на барање на граѓанин

Љубовта трае три години

Се раѓаме со тоа се раѓа и желбата за љубов.Да сакаме и да бидеме сакани.Најпрво онаа детска љубов која ја сакаме од нашите родители,па и со неа се јавува љубомората.

Љубов за еден човек!

Кога за прв пат ги почувствува неговите раце низ нејзиното тело, неверојатно беше нејзиното треперење, си рече: “Боже, каде бил овој човек до сега?” Kога за прв пат го почувствува тоа треперење, жарот во нејзиното срце и топлината која јa обземаше насекаде разбра дека го пронајде она што долги години го бараше. Го најде него. Тој човек го најде.

Беше наивна ...

Беше наивна ...

Апр 16 Напишано од

Беше наивна.. Беше толку наувна што во секоја негова лага веруваше и се трудеше за нов почеток, почеток без крај, почеток со поим за совршенство. Беше толку глупа што не три туку триста шанси му даде на некој кој не ја заслужуваше, за некој кој ја сметаше за убава девојка што можи да ја има кога и да посака... така и беше.

Страница 1 од 10

makedonski nacionalen front

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 104 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилЉубов и секс

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3