Barkod.mk - Кодот на вистината

Вечерен поздрав од Прилеп - Barkod.mk

Дек 28 Напишано од  Посетено 8742 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Моментално плоштадот во Прилеп важи за еден од најубаво украсените во државата. Во неколку ексклузивни слики направени од фотографите на Barkod.mk, можете да се уверите самите во тоа.. Пријатна ноќ народе, ви посакува убаво украсениот Прилеп.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 185 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилДизајнВечерен поздрав од Прилеп - Barkod.mk

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3