Barkod.mk - Кодот на вистината

ЕКСКЛУЗИВНО: Новогодишната атмосфера во домот на колумнистот Керпичоски (ФОТО)

Дек 08 Напишано од  Посетено 9651 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Семејството на колумнистот Костадин Керпичоски од Прилеп ја покажа новогодишната елка во нивниот дом. Во прилог погледнете ги фотографиите.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Повеќе во оваа категорија: Вечерен поздрав од Прилеп - Barkod.mk »
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 186 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и СтилДизајнЕКСКЛУЗИВНО: Новогодишната атмосфера во домот на колумнистот Керпичоски (ФОТО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3