Barkod.mk - Кодот на вистината

Дизајн

Драган Таневски: "Таинствен микс"

Понекогаш во својата тајна лабораторија, животот ќе измикса микс од соништата... Ќе изваја убаво тело, ќе закачи на него вредни раце, ќе стави убаво главче со пар бистри очи, и од оние златните водопади што личат на коса.

Вечерен поздрав од Прилеп - Barkod.mk

Моментално плоштадот во Прилеп важи за еден од најубаво украсените во државата. Во неколку ексклузивни слики направени од фотографите на Barkod.mk, можете да се уверите самите во тоа.. Пријатна ноќ народе, ви посакува убаво украсениот Прилеп.

ЕКСКЛУЗИВНО: Новогодишната атмосфера во домот на колумнистот Керпичоски (ФОТО)

Семејството на колумнистот Костадин Керпичоски од Прилеп ја покажа новогодишната елка во нивниот дом. Во прилог погледнете ги фотографиите.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 180 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3