Barkod.mk - Кодот на вистината

Живот и стил

Неизмерна љубов!

Ахх така вистинска љубов во погрешно време. Да! Во погрешно време, погрешно место и еден мал град. Таа црна девојка со прекрасна витка става, а тој висок, силен и боженствен со срце на дете и едни очи само за неа.

Смислата на мојот живот

Животот ни поставува граници кои не смееме да ги пречекориме. Тој е судбина која мора да ја живееме.Одам по еден пат кој ми носи среќа, задоволство, успех. И ќе повторам,живот, те прибрал во својот лавиринт и те тера да го пронајдиш крајот за да ја откријаш смислата на постоењето.

СПОДЕЛУВАЈТЕ СИТЕ: 2 ИПОЛ ГОДИШНО СТРУМИЧАНЧЕ БОЛЕДУВА ОД ЛЕУКЕМИЈА, ДА ДОНИРАМЕ ЗА МАЛИОТ АНТОНИО!

Нако што информира порталот Струмица Денес,до нивната редакција стигнало повторно една многу потресна вест за која и овојпат од нашите читатели и од граѓаните на цела Македонија бараме да бидат хумани како и секогаш!

Џесика Палашоска го запали интернетот, и остави само воздишки кај посилниот пол (ФОТО)

Џесика Палашоска е една од најзгодните фолкерки во Македонија и тој факт повторно го потврди со фотографија.Со оглед на фактот дека таа има облини со кои може да се пофали, сигурни сме дека ќе бидете воодушевени од нејзиниот изглед.

Жешка провокативна фотосесија со Жаклина Жаки (ФОТО)

Градот Прилеп може да се пофали со многу работи: фестивалот на пивото, познатиот специјалитет ширден, Марковите кули, но и убавите девојки.

Крцкави пржени стапчиња од готови кори, со фил од спанаќ и урда

На малку масло го пржиме сецканото кромидче, па ги додаваме исчистените и издробени листови спанаќ. Готвиме многу кратко, колку да омекне спанаќот. Оставаме да се излади, па додаваме сол, бибер, урда и убаво соединуваме. Може да се додаде и едно мало јајце и на врвот на ножот пециво.

Страница 1 од 26

makedonski nacionalen front

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 133 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЖивот и Стил

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3