Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

А мислевме дека Русите се најоткачени: Погледнете што прави оваа девојка

Ако можеби досега Русите се сметаа за шампиони поради бизарните сцени од сообраќајот, со овој видео запис Американците дефинитивно го преземаа првото место.

Аца Лукас на Пивофест 2016 од 14 до 17 јули во Прилеп

Во очекување на официјалните информации за музичката програма и пиварите кои ќе бидат присутни на четинаринаесеттото издание на фестивалот на пивото и скарата во Прилеп, она што е објавено на официјалната веб страна се датумите за годинешната манифестација која што ќе се одржи од 14-ти до 17-јули.

Аркановите тигри го претепаа до смрт админот на групата “Купување на подарок за полнолетсво на Анастасија“ (ФОТО)

Не престануваат со шегите. Никола Бојовиќ и Драган Дамјановиќ се момците кои го организираа настанот за „купување на подарок за полнолетството на Анастасија“. Ивент на кој се пријавија 250.000 луѓе.

КОНЕЧНО се огласи админот на групата за подарок на Анастасија: Еве што порача (ФОТО)

Повеќе од 200.000 луѓе со денови преку Фејсбук се шегуваат на сметка на прославата за 18-от роденден на Анастасија Ражнатовиќ.

Што мислите која Македонка поседува вакво деколте?

Веројатно помислвте дека ова деколте е на некоја светска ѕвезда, манекенка или пејачка, но се лажете.

Поклон за полнолетството на Анастасија

Пред извесно време на Фејсбук се создаде настан "Kupovina poklona za Anastasijino punoletstvo" на кој ќе "одат" околу 54 000 луѓе и заинтересирани се преку 26 000.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 24 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3