Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

ПОЗИТИВ НА ДЕНОТ: Како прилепчани заработуваат пари (УНИКАТНО ВИДЕО)

Позитив на денот: Како прилепчани заработуваат пари. Уникатно видео во кое ова момче ни покажува како прилепчани заработуваат пари. Секоја чест за идејата. Во продолжение погледнете го видеото.

НЕВЕРОЈАТНО: Нема да верувате како настанал POKE и BLOCK на фејсбук ...

Фејсбук нуди многу можности и истите од ден на ден се се подобри и подобри. Фејсбук постојано воведува промени, некои наидуваат на позитивни некој на негативни коментари од страна на корисниците.

Автомобил вреден 400.000 долари паркиран пред арената „Филип Втори“ во Скопје (ФОТО)

Ова луксузно возило троши 15 литри гориво на отворено и дури 23 во град, зафатнината на моторот е 6.500 кубни сантиметри, а развива брзина до 350 километри на час.

Еве како се однесуваат патниците во автобусите на ЈСП Скопје! (ВИДЕО)

Погледнете како се однесуваат патниците во автобус на ЈСП Скопје во центарот на градот! Видеото е објавено на групата Ѕид на сообраќајниот срам.

Прилепчанец го "олеснил" казиното Адмирал за 10.000 евра

Непознат среќник го “олeснил” казиното Адмирал во Прилеп со 600.000 денари или 10.000 евра. Среќникот бил разочаран поради тоа што предходно му го украле автомобилот, па решил својата среќа да ја проба во казино Адмирал и за негова среќа му успеало.

Е ОВА СЕ ’СРЕЌНИ ЛУЃЕ’: Јувентус – англиско првенство, град во Шпанија – Рим!

Е ОВА СЕ ’СРЕЌНИ ЛУЃЕ’: Јувентус – англиско првенство, град во Шпанија – Рим!, е навистина среќни. Браво момци успеавте ама се баш да утнете :D

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 56 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3