Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

Спуштање на земја LVL 99

Девојката навистина се посрамоти! 1:0 за дечкото.

Водителот на „Балкански измами“ прво го избодиле па го фрлиле во Дунав

Најпознатиот имитатор на балканските простори Горан Стојичевиќ Карамела продолжи со снимањето на на своето реално шоу „ Балкански измами“„ кое се емитува на ТВ Пинк.

УНИКАТНА аудиција за „Никад није касно“ на прилепскиот пазар (ВИДЕО)

Наскоро и официјално ќе започнат аудициите за „Никад није касно“, шоу во кое учествуваат и македонци. Но, припремите за аудиции за „Никад није касно“ веќе започнаа на прилепскиот пазар.

ИНТЕРВЈУ со Бојан Велевски: Хуманоста ќе биде само мотив плус, публиката да ја наполни салата

Бојан во скоро време може да го очекуваме во Прилеп. Бојан ќе направи хуманитарен stand up како дел од турнејата. Сите средства ќе бидат донирани за едно семејство од Прилеп.

Ретроспектива: Нема генерации за бизнис (ВИДЕО)

Времето се смени, порано беше вака сега е така а утре можеби ќе биде поинаку. Во продолжение погледнете го видеото.

Наслов на денот

Наслов на денот

Авг 05 Напишано од

Добро, кај Саше сите наслови се „на денот“, ама со овој посебно успеа да си ги каже маките.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 75 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3