Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

“Тuning Car Show”: Изложба на автомобили по повод 11-Октомври (135 ФОТО)

Во чест на празникот, на булеварот „Гоце Делчев“ се одржа и изложба на оружје и воена опрема на АРМ. Изложбата ја организираат Министерството за одбрана и АРМ. На булеварот се одржа и изложба на автомобили и олд-тајмери.

Интервју со Жарe Димитриоски: "Од мал сум бил во супер друштва"

Жарко Димитриоски е моментално најкултната личност во ТВ етерот во Македонија. Жаре "Еден на Еден" како и што самиот за себе вели за неговото прво појавување на сцена мавтав со рака за чао на една епизода од Здраво Генијалци. Само тоа. Седев и мавтав. Од тоа мавтање со рака, стана вистински шоумен и стенд ап, па слободно можеме да кажеме дека "Еден на Еден" има доста висок рејтинг. Ексклузивно интервју со познатиот шоумен Жарe Димитриоски.

Најспорното претекнување: По правилата е или не?

На секој возач со добра километража му се има случено ваква ситуација, кога ќе започнете да претекнувате камион на испрекината линија, но додека да го претекнете, почнува полната линија, но возачот не знае за тоа затоа што знакот е покриен од камионот, како што е прикажано на сликите.

ЛУД ТИКЕТ: Уплатил 20 денари, и погодил коефициенти 17.00, 6.25, 5.20 ... (ФОТО)

Има денови кога едноставно, несака. Еден кладионичар кој вчера уплатил тикет на уплатното место "Bežanija 2", не го посака среќата иако практично го делеше еден чекор до фантастична добивка.

Македонката со 174.000 следбеници на Инстаграм (ВИДЕО+ФОТО)

Кики Кочова обожава да позира во бикини за да ги покажува резултатите од напорните тренинзи, а местата за позирања ги избира со особено внимание. Периодов таа престојува на островот Крит и прави хаос со секси телото и мини бикините на локалните плажи.

"ОТКРИЕНА" причината за земјотресите во Македонија (ВИДЕО)

Земјотресите предизвикаа вонемиреност кај граѓаните, при што дел од станарите кои живеат во погорните катови од зградите во Скопје, излегоа на улица, а исплашени луѓе имаше рано утрово и низ Градскиот парк во Скопје.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 63 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3