Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

Интернетот гори: Прилепчанката Жаки со провокативна фотосесија (ФОТО)

Атрактивната Жаки од Прилеп не престанува да жари и пали. Жаки на социјалната мрежа, Фејсбук постави слика која многумина ги остави со подотворени усти.

"Сакам мандатот да г имам" - ПЕСНА ЗА МАНДАТОТ (ВИДЕО)

Познато е дека македонците пеат и кога им е до песна и кога не им е. Последната ситуација го натерала Мате од Вевчани да ја преработи песната “Неправда” во "Песна за мандатот". "Песна за мандатот" била инспирација од моменталната политичка ситуација во Македонија.

Мате после хитот со песната за EВН, со нова песна за "Македонија пат"

Откако последната ситуација го натера Мате од Вевчани да ја преработи песната “Си беше еднаш” на Златко Ориѓански и Бени Шакири, во "Песна за ЕВН" која што стана вистински хит,

Мајнкрафт му донесе милијарди, но не и среќа

Творецот на Мајнкрафт, Маркус Персон, се пожали на социлајната мрежа Твитер, оти огромното богатство кое му го донесе успехот на популарната видео-игра, не го направи среќен.

Прилепчанец дел од најдобриот македонски тим во Counter Strike GO: Moмците се на пат да го освојат Балканот

Прилепчанецот Димитар Андоноски е дел од најдобриот македонски тим во играта Counter Strike Global Offensive. Tимот “Levelone” во кој покрај Димитар членуваат и Анел Цековиќ, Семих Камил, Јован Деребаноски и Кристијан Куковски, растура низ Балканот.

Рутерот не ми работи...

-Aло, Близу? -Да, повелете. -Рутерот не ми работи.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 27 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3