Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

Кирил Блек по неколку месеци со нова песна

Кирил Блек е јутјубер а воедно и пее песни од кои една беше денес истаена по име „За Тебе“ Кирил Блек е талентирано момче кое успева цела работа да ја заврши на социјалните мрежи.

Уникатно видео на Македонскиот јутубер за Св. Трифун (ВИДЕО)

Еве како се развива Јутјубот во Македонија. Дечките се навистина екстра и имаат добар сенс за хумор, пренкови, смешни видеа и сл. Дечките се навистина уникатни и се потрудиле да направат едно одлично видео.

Интервју со македонскиот јутубер - Бобан Бошевски

Во Barkod.mk имавне чест да добиеме одговор на неколку прашања околу гејмингот, стриминг и како македонските јутубери ја користат платформата на YouTube.

ДА ПОМОГНЕМЕ ДА СЕ ОСТВАРИ СОНОТ НА МАКЕДОНСКИТЕ ЈУТУБЕРИ

Направена е Анкета од Страна на Емисијата ЕДЕН НА ЕДЕН , За собир на Македонските Јутјубери , па Доколку сакате да одвоите 2 минути да ја пополните анкетата ќе им биде од помош на Македонските јутубери.

Вработена во “Sport Life” обложувалница објави гола фотографија во тоалет (ФОТО)

Вработена во “Sport Life” обложувалница објави гола фотографија од тоалетот. Дали станува за нов селфи стил или нешто слично не можеме да знаеме, но едно со сигурност се знае зошто мажите се почесто посетуваат кладилница.

Уникатно хумористично видео на Македонските Јутубери (ВИДЕО)

Еве како се развива Јутјубот во Македонија. Дечките се навистина екстра и имаат добар сенс за хумор, пренкови, смешни видеа и сл. Дечките се навистина уникатни и се потрудиле да направат едно хумористично видео. Во прилог погледнете го. Особедно задржете се на делот "зад камерата".

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 29 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3