Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

Неверојатна ситуација: Жедна кобра пие вода од шише (ВИДЕО)

Верувале или не оваа кобра научила да пие вода од шише. Погледнете го видеото и уверете се.

КОНЕЧНО: После подолго време падна милионот во квизот "Сѐ или нешто" (ВИДЕО)

Учесничката постојано отвораше големи износи, со што беше фатална за претходните учесници, на подиумот на искушението! Дали Андријана ќе биде првиот милионер во ова популарно гејм-шоу, останува да видиме.

Ина Многуфина: "Триофино на Винчини мисли и на тие што не јадат благо!" (ВИДЕО)

Триофино на Винчини мисли и на тие што не јадат благо! Триофино на Винчини мисли и на тие што не јадат благо! Триофино на Винчини мисли и на тие што не јадат благо!

Интернетот гори: Прилепчанката Жаки со провокативен фејсбук деј (ФОТО)

Атрактивната Жаки од Прилеп не престанува да жари и пали. Жаки на социјалната мрежа, Фејсбук постави слика која многумина ги остави со подотворени усти.

Македонки растурија во асоцијација на погодување на имињата на светските фудбалери!(ВИДЕО)

Видеото кое како вирус се прошири на социјалната мрежа Фејсбук ќе ве остави без зборови, но во исто време и воодушеви, поради интересната игра на асоцијација на погодување на имињата на познатите светски фудбалери во која главни улоги ги имаат две девојки.

Бабата и репката: Најнов серијал на македонските јутубери

Еве како се развива Јутјубот во Македонија. Дечките се навистина екстра и имаат добар сенс за хумор, пренкови, смешни видеа и сл. Дечките се навистина уникатни и се потрудиле да направат едно одлично видео.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 81 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3