Barkod.mk - Кодот на вистината

Сите Македонски YouTube имиња на meetup во Охрид

Авг 05 Напишано од  Посетено 6871 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

На ден 06.08.2017 – 18часот, во Охрид Македонските Јутјубери прават Митап.. сите љубители на Македонскиот Јутјуб и Гејмингот се добредојдени. Таму ќе биде и нашиот јутјубер БАМБО и нормално тимот на Порта МК, а ние Barkod.mk како медиум ќе се обидеме исто така да пратиме своја екипа на meetup-от.

Се гледаме во ОХРИД НЕДЕЛА 18Часот КАЈ ЧИНАРОТ, бидете дел!! 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 104 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабаваMKD YouTubeСите Македонски YouTube имиња на meetup во Охрид

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3