Barkod.mk - Кодот на вистината

Кој според Вас е најдобар Македонски Јутубер ?!

Јун 14 Напишано од  Посетено 1638 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Како што и самите знаете, Barkod.mk како портал официјално ги поддржува Македонските Јутубери, да напоменеме само МАКЕДОНСКИТЕ ЈУТУБЕРИ. Наскоро ќе има и нова соработка и детали околу истата, а за истите ќе Ве извести јутуберот-BamBo.

Barkod.mk реши да направи една анкета за тоа Кој според Вас е најдобар Македонски Јутубер. Па во прилог може да гласате.

* Се извинуваме за тие што ги нема на листата но ова е само случаен избор за кој ние сметаме дека треба да бидат ставени на листата за гласање. 

Кој според Вас е најдобар Македонски Јутубер ?
BamBo
Winncoot
GP
BobiBeatbox
Antonio HD
IB Production
MarkowskY
Do Riddles
loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 139 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабаваMKD YouTubeКој според Вас е најдобар Македонски Јутубер ?!

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3