Barkod.mk - Кодот на вистината

Бабата и репката: Најнов серијал на македонските јутубери

Фев 18 Напишано од  Посетено 640 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Еве како се развива Јутјубот во Македонија. Дечките се навистина екстра и имаат добар сенс за хумор, пренкови, смешни видеа и сл. Дечките се навистина уникатни и се потрудиле да направат едно одлично видео.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 202 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабаваMKD YouTubeБабата и репката: Најнов серијал на македонските јутубери

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3