Barkod.mk - Кодот на вистината

Кирил Блек по неколку месеци со нова песна

Фев 15 Напишано од  Посетено 684 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Кирил Блек е јутјубер а воедно и пее песни од кои една беше денес истаена по име „За Тебе“ Кирил Блек е талентирано момче кое успева цела работа да ја заврши на социјалните мрежи.

Како што и самиот вели, во иднина ќе има уште песни на неговиот канал на јутјуб па може да се очекува нешто многу добро во блиска иднина.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 175 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабаваMKD YouTubeКирил Блек по неколку месеци со нова песна

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3