Barkod.mk - Кодот на вистината

"Мрсен" хумор на македонски начин

Дек 12 Напишано од  Посетено 1751 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Учителката му рекла на мали џокица како и на целиот клас да напишат реченици во кој што ќе го употребат зборот АНАНАС. И си оди мали џокица и се мисли што да напиши.

Наредниот ден оди на школо, и го прашуваат некое девојче чита некое девојче - Ние за ручек имавне АНАНАС, некое друго девојче чита нешто друго. На ред дошол мали џокица и го прашува наставничката дали напишал, тој и одгоовара дека напишал: - Тате си дојде синоќа од кафаната дрво направен А НА НАС ни е*а мајката

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 31 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава"Мрсен" хумор на македонски начин

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3