Barkod.mk - Кодот на вистината

Како да станете Beatboxer ?! (Видео)

Сеп 17 Напишано од  Посетено 776 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Сигурно уште од мали некој сакале да станат Beatboxer, додека пак други слушале и не можеле да веруваат како тоа може да се изведе. Па, благодарение на Симон сите вие што сакате да научите Beatbox ќе научите како се прави тоа, издвоете неколку минути и погледнете го видеото.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 42 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабаваКако да станете Beatboxer ?! (Видео)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3