Barkod.mk - Кодот на вистината

Гола на сцената на „Пинкови ѕвезди“ (ВИДЕО)

Окт 22 Напишано од  Посетено 7521 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Андријана на сецната на „Оинкови ѕвезди“ ја отпеа песната „Мое једино“ од бендот „Министерке“, а кога ја виде на сцена, Калиниќ ја одмери од глава до пети и рече:

„И тогаш, како и ти, Милане, работи си ја работата нормално, излези, зборувај, најави… Жирито беше воодушевено со настапот на Андријана, а Маја Николиќ изјави: „Што да се каже, девојката е прекрасна и презгодна и не мора да мрдне со струкот ниту со колковите. На некого просто Господ му даде се. Погледнете го настапот на Андријана Радонјиќ: 

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 308 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабаваГола на сцената на „Пинкови ѕвезди“ (ВИДЕО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3