Barkod.mk - Кодот на вистината

“Тuning Car Show”: Изложба на автомобили по повод 11-Октомври (71 ФОТО)

Окт 11 Напишано од  Посетено 9049 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Во чест на празникот, на булеварот „Гоце Делчев“ се одржа и изложба на оружје и воена опрема на АРМ. Изложбата ја организираат Министерството за одбрана и АРМ. На булеварот се одржа и изложба на автомобили и олд-тајмери.

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 306 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава“Тuning Car Show”: Изложба на автомобили по повод 11-Октомври (71 ФОТО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3