Barkod.mk - Кодот на вистината

Северина: Она што знам за Македонија е тоа дека се добри луѓе, и се надевам дека Македонија ќе биде добра

Јул 18 Напишано од  Посетено 8718 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Синоќа во Прилеп финишираше петнаесеттото јубилејно издание на фестивалот на скарата и пивото, “Пиво Фест 2017”.Изминатите четири фестивалски дена донесоа многу забава, многу испиено пиво и изедена скара и спомени за вечно паметење.

На сцената застанаа многу ѕвезди од земјата и балканот, а големото финале на фестивалот се случи синоќа кога настапи балканската мега ѕвезда од Хрватска, Северина.

Северина приреди шоу за паметење! Енергично ги отпеа сите нејзини хитови, а покрај тоа одлично изгледаше. Облечена во пинк комбилизон со кратки пантолончиња, ја воодушеви илјадната публика.

Во продолжение може да погледнете што изјави Северина пред самиот настап на Пиво Фест 2017 во Прилеп.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 103 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабаваСеверина: Она што знам за Македонија е тоа дека се добри луѓе, и се надевам дека Македонија ќе биде добра

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3