Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

Повелете на коментари дали е дозволено или не? Знакот или полната линија треба да се почитува?

Штипски сообраќајни стручњаци! Повелете на коментари дали е дозволено или не? Знакот или полната линија треба да се почитува?

Сите Македонски YouTube имиња на meetup во Охрид

На ден 06.08.2017 – 18часот, во Охрид Македонските Јутјубери прават Митап.. сите љубители на Македонскиот Јутјуб и Гејмингот се добредојдени. Таму ќе биде и нашиот јутјубер БАМБО и нормално тимот на Порта МК, а ние Barkod.mk како медиум ќе се обидеме исто така да пратиме своја екипа на meetup-от.

Северина: Она што знам за Македонија е тоа дека се добри луѓе, и се надевам дека Македонија ќе биде добра

Синоќа во Прилеп финишираше петнаесеттото јубилејно издание на фестивалот на скарата и пивото, “Пиво Фест 2017”.Изминатите четири фестивалски дена донесоа многу забава, многу испиено пиво и изедена скара и спомени за вечно паметење.

Марјана и Северина со оваа фотографија го запалија Инстаграм (ФОТО)

Која од која поубава, Марјана и Северина со заедничка фотографија го запалија Прилеп.

Северина му пркосеше на времето и ја вжешти атмосверата на Пиво фест во Прилеп (140 ФОТО)

Синоќа во Прилеп финишираше петнаесеттото јубилејно издание на фестивалот на скарата и пивото, “Пиво Фест 2017”.Изминатите четири фестивалски дена донесоа многу забава, многу испиено пиво и изедена скара и спомени за вечно паметење.

Познати се добитниците на наградата од Пивофест селфи натпреварот

Она што се случуваше синоќа е одлика на голем спектакл и доказ дека фестивалот во Прилеп е најголемото и најмасовното случување во државата. На фестивалската сцена настапија Елена Велевска, Анабела и Харис Џиновиќ, а присутните гости имаа што да видат.

Страница 1 од 37

makedonski nacionalen front

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 132 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3