Barkod.mk - Кодот на вистината

Забава

ПОКАЖА ПОВЕЌЕ ОД КОЛКУ ШТО ОЧЕКУВАШЕ: Марјана ги рашири нозете и го покажа меѓуножјето!

Водителката Марјана Станојковска ги изненади обожавателите со секси фотографија. До сега не сме имале можност да ја видиме во вакво издание, ги покажа мускулите по телото, но и нешто друго. Марјана објави фотографија како тренира бокс, со раирени нозе, па ги почести обожавателите со нејзиното меѓуножје.

Гола на сцената на „Пинкови ѕвезди“ (ВИДЕО)

Андријана на сецната на „Оинкови ѕвезди“ ја отпеа песната „Мое једино“ од бендот „Министерке“, а кога ја виде на сцена, Калиниќ ја одмери од глава до пети и рече:

“Тuning Car Show”: Изложба на автомобили по повод 11-Октомври (71 ФОТО)

Во чест на празникот, на булеварот „Гоце Делчев“ се одржа и изложба на оружје и воена опрема на АРМ. Изложбата ја организираат Министерството за одбрана и АРМ. На булеварот се одржа и изложба на автомобили и олд-тајмери.

Повелете на коментари дали е дозволено или не? Знакот или полната линија треба да се почитува?

Штипски сообраќајни стручњаци! Повелете на коментари дали е дозволено или не? Знакот или полната линија треба да се почитува?

Сите Македонски YouTube имиња на meetup во Охрид

На ден 06.08.2017 – 18часот, во Охрид Македонските Јутјубери прават Митап.. сите љубители на Македонскиот Јутјуб и Гејмингот се добредојдени. Таму ќе биде и нашиот јутјубер БАМБО и нормално тимот на Порта МК, а ние Barkod.mk како медиум ќе се обидеме исто така да пратиме своја екипа на meetup-от.

Северина: Она што знам за Македонија е тоа дека се добри луѓе, и се надевам дека Македонија ќе биде добра

Синоќа во Прилеп финишираше петнаесеттото јубилејно издание на фестивалот на скарата и пивото, “Пиво Фест 2017”.Изминатите четири фестивалски дена донесоа многу забава, многу испиено пиво и изедена скара и спомени за вечно паметење.

Страница 1 од 37
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 142 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeЗабава

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3