Barkod.mk - Кодот на вистината

Свет

Трамп ќе ги објави документите за убиството на Кенеди

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска најави дека ќе нареди отворање на доверливото досие за убиството на американскиот претседател Џон Ф. Кенеди во Далас во 1963 година.

Трогателна слика од Каталонија: Полицајци плачат и ги бранат луѓето од колегите (ВИДЕО)

Во градот Виела на граница со Франција се случи полицајци да плачат и да ги бранат граѓаните од ќотекот на своите колеги. Стоејќи пред толпата луѓе кои извикуваа пароли и пееја песни, неколку полицајци почнаа да плачат.

Северна Кореа сруши два американски авиони и потопи еден носач на авиони (ВИДЕО)

Државните медиуми на Северна Кореја објавија доктрино видео вредно за холивудски блокбастер, во кој севернокорејскиот ракетен “ги уништува” авионите на САД Б-1Б и Ф-35, додека подморницата е насочена кон најсовремената американска превозникот УСС Карл Винсон .

МОСКВА БЕСНА: Американската војска два пати пукала на Русите! Следниот пат ќе биде лошо !

Русија ги обвини сириските бунтовници кои ги поддржуваат САД дека ја отвориле вратата на сириските владини сили кај Деир ез Зора, на местото каде Русите ја водат офанзивата против ИСИС.

ПУТИН: ИМАМЕ ДОКАЗ ДЕКА УРАГАНИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ СО МАШИНИ ВО ПОСЕД НА БОГАТИТЕ ,,ЕЛИТИ” !!!

Рускиот претседател Владимир Путин тврди дека руските сателити заробиле докази дека последната серија на урагани што ги уништи САД и околните држави, биле конструирани од луѓе кои работеле во владата на Соединетите Американски Држави.

Во сообраќајна несреќа загина една од најубавите манекенки

Големата трагедија го зави во црно нејзиното земејство кое не знае како 22-годишната девојка се нашла во автомобил со двајца мажи, браќата Стив и Џеф Настро кои исто така загинаа. -Немаме поим кои се тие луѓе. Знаевме дека излегува, но не знаевме каде. Ова е огромен губиток, рече нејзиниот очув Питер Френсис.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 140 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3