Barkod.mk - Кодот на вистината

Свет

САМО ВО РУСИЈА:Група тинејџери до смрт претепале педофил кој ја демнел нивната 13 годишна другарка!

Тројцата тинејџери се приведени откако го објавиле краткото видео од претепувањето на 47 годишниот педофил.

НАЈСТРАШНА СНИМКА ОД МИНХЕН: Терористот вади оружје и пука на кој стигне (ВИДЕО)

На друштвените мрежи се појави снимка од едниот напаѓач од нападот во трговскиот центар во Минхен како вади оружје и на улицата пука по насобраните луѓе.

ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД ВО ГЕРМАНИЈА: Најмалку 15 мртви во трговски центар во Минхен

Инцидентот се случил во трговскиот центар Олимпија, во центарот на градот, а најмалку 15 луѓе го загубија животот пренесуваат локалните медиуми.

Нов напад и жртви во Турција

Турската телевизија НТВ јави дека нападот бил извршен претпладнево во градот Мачка, без да даде други детали.

Граната прекина седница на парламентот во Турција (ВИДЕО)

Во главниот град на Турција, Анкара, ноќта кога беше изршен обид за државен удар беа убиени најмалку 200 луѓе. Кратко по првите информации за воен удар, уследи напад на турскиот парламент, во време додека се уште имало заседание.

Американски маринец го шокираше светот: Откри кој стој зад нападите во Париз и кој е Барак Обама

Кенет О'Кив, поранешен американски маринец и воен ветеран објаснува кој всушност владее со светот и кој стој зад нападите во париз и Исламската држава.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 75 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3