Barkod.mk - Кодот на вистината

ЕКСКЛУЗИВНО: СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО ТУКА: УРАГАНОТ ИРМА ЈА ЗАФАЌА ФЛОРИДА!

Сеп 10 Напишано од  Посетено 2034 пати

makedonski nacionalen front

pcspam

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Почитувани граѓани како што веќе и најавивме пред неколку дена од денес (10.09.2017) на удар на страшниот ураган ИРМА е Флорида. Следете ја ситуацијата во живо на следниот линк:

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

makedonski nacionalen front

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 137 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиСветЕКСКЛУЗИВНО: СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО ТУКА: УРАГАНОТ ИРМА ЈА ЗАФАЌА ФЛОРИДА!

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3