Barkod.mk - Кодот на вистината

Свет

Северна Кореа сруши два американски авиони и потопи еден носач на авиони (ВИДЕО)

Државните медиуми на Северна Кореја објавија доктрино видео вредно за холивудски блокбастер, во кој севернокорејскиот ракетен “ги уништува” авионите на САД Б-1Б и Ф-35, додека подморницата е насочена кон најсовремената американска превозникот УСС Карл Винсон .

МОСКВА БЕСНА: Американската војска два пати пукала на Русите! Следниот пат ќе биде лошо !

Русија ги обвини сириските бунтовници кои ги поддржуваат САД дека ја отвориле вратата на сириските владини сили кај Деир ез Зора, на местото каде Русите ја водат офанзивата против ИСИС.

ПУТИН: ИМАМЕ ДОКАЗ ДЕКА УРАГАНИТЕ СЕ НАПРАВЕНИ СО МАШИНИ ВО ПОСЕД НА БОГАТИТЕ ,,ЕЛИТИ” !!!

Рускиот претседател Владимир Путин тврди дека руските сателити заробиле докази дека последната серија на урагани што ги уништи САД и околните држави, биле конструирани од луѓе кои работеле во владата на Соединетите Американски Држави.

Во сообраќајна несреќа загина една од најубавите манекенки

Големата трагедија го зави во црно нејзиното земејство кое не знае како 22-годишната девојка се нашла во автомобил со двајца мажи, браќата Стив и Џеф Настро кои исто така загинаа. -Немаме поим кои се тие луѓе. Знаевме дека излегува, но не знаевме каде. Ова е огромен губиток, рече нејзиниот очув Питер Френсис.

ЕКСКЛУЗИВНО: СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО ТУКА: УРАГАНОТ ИРМА ЈА ЗАФАЌА ФЛОРИДА!

Почитувани граѓани како што веќе и најавивме пред неколку дена од денес (10.09.2017) на удар на страшниот ураган ИРМА е Флорида. Следете ја ситуацијата во живо на следниот линк:

Македонски граѓанин повреден во нападот во Барселона

Македонски граѓанин, кој во моментот на нападот во Барселона бил во непосредна близина, се здобил со скршеница на зглобот на ногата. Тој не е во животна опасност и е третиран од страна на шпанските медицински служби, соопшти изутринава македонското Министерство за надворешни работи.

Страница 1 од 18

makedonski nacionalen front

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 139 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиСвет

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3