Barkod.mk - Кодот на вистината

Застреланиот фудбалер во Аеродром им подлегнал на повредите

Ное 03 Напишано од  Посетено 1376 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Лицето М.Ј. што околу 18 часот беше застрелано со огнено оружје на улицата „Владимир Комаров“ во Аеродром било донесено на Клиниката за хируршки болести „Св. Наум Охридски“, без знаци на живот.

Застреланото лице беше донесено во Клиниката за хируршки болести „Свети Наум Охридски“-Скопје, без знаци на живот. И покрај тоа, докторите се обидуваа да го реанимираат 40 минути, по што е констатирана смрт, посочија од Клиниката.

ИЗВОР: 24 ВЕСТИ

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 308 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиМакедонијаЗастреланиот фудбалер во Аеродром им подлегнал на повредите

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3