Barkod.mk - Кодот на вистината

Запалено македонското знаме по пресудите за „Диво Насеље“ (ВИДЕО)

Ное 02 Напишано од  Посетено 2697 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

“Skifterët”, навивачите на фудбалскиот клуб од Гњилане, Косово, во знак на протест поради пресудите што се случија денеска во Скопје, за случајот “Диво насеље”, го запалија македонското знаме, стои во објавата на КУРИР.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 309 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиМакедонијаЗапалено македонското знаме по пресудите за „Диво Насеље“ (ВИДЕО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3