Barkod.mk - Кодот на вистината

Балкан / Регион

Таткото должел пари:Тијана ја кидапирале криминалци?

Полицијата интензивно истражува дали изчезнатата Тијана Јуриќ од Бајмок ја кидапирале криминалци на кои наводно таткото на Тијана им должел пари.

Катарина пронајдена во стан на свој пријател

Катарина Зариќ(16) со која семејството и пријателите немале никаков контакт последните пет дена пронајдена е во стан на свој пријател во Пожаревац.

Возачот на ''форд'' се покаја на ''Фејзбук''

"Секундата е се' и може да промени многу,за секунда си приказна,за секунда си убиец! Жал ми е ! "

Четврти ден од истрагата:Од Тијана Јуриќ ни трага ни глас

Ноќта помеѓу 25 и 26 јули се губи секаква трага за Тијана Јуриќ(15) од Суботица.Последен пат е видена кога се разделила од своите другари и тргнала назад да ја врати позајмената дуксерка.

Србија завиена во црно: Дунав им го одзеде животот на двајца најдобри другари

Србија е завиена во болка, откако двајцата најверни другари Милош Бешевиќ (18) и Борјан Јовановиќ (18) пред два дена се удавија во Дунав.

Страница 9 од 9
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 148 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиБалкан / Регион

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3