Barkod.mk - Кодот на вистината

Балкан / Регион

Мајката на Ѓуриќ сакала да ја убие комшивката

Макивија Ѓуриќ,мајката на убиецот на малата Тијана,пред скоро 20 години до смрт ја претепала својата комшивка Нада Хорват(55).

Тага наместо радост:Погинал десет дена пред раѓањето на внукот

Златко Умрлиќ(57) утрото во петокот трагично загина со својот помлад колега Душан Милиќ(35) на патот Нови Сад-Белград.

(Видео)Збогум ангелу наш

Во километарската колона која ја пратеше Тијана до нејзиното вечно почивалиште владеше молк.

Ѓуриќ го призна злосторот:Ја силував па ја задавив со дуксерката

Монструмот Драган Ѓуриќ месар од Сурчина на полицијата и го призна свирепото убиство на Тијана Јуриќ.

(Фото и Видео):Ова е местото каде што Драган Ѓуриќ го закопал телото на Тијана

Телото на Тијана Јуриќ полицијата го пронашла во поле,10 километри од Сомбор.

Трагедија: Тијана Јуриќ е убиена од месар од Сурчин, телото пронајдено во близина на Сoмбор

Министерот за внатрешни работи на Србија, Небојша Стефановиќ на прес-конференција потврди дека полицијата го уапсила 34-годишниот Драган Ѓуриќ од белградското предградие Сурчин за кој се сомнева дека е убиецот на 15-годишната Тијана Јуриќ од Суботица.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 71 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиБалкан / Регион

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3