Barkod.mk - Кодот на вистината

Балкан / Регион

Изрешетен до смрт еден од водачите на „Гробарите“ (ФОТО)

Александар Јоксиќ, наречен Јокса, еден од водачите на навивачката група на „Партизан“, навивачката група Јанг Бојс, убиен е во вторникот вечерта пред зградата во Раковиц.

Последна почит до Анастасија: Крстот го носеше синот на Цеца (ФОТО)

Денес семесјтвото и пријателите се збогуваат од прерано загинатата Анастасија Стајиќ, другарка на Вељко Ражнатовиќ и една од настраданите во БМВ-то кое падна во Дунав.

Скандалозно: На продажба каменот со кој беше погоден Вучиќ!

На босанскиот портал „pik.ba“ се појавил оглас во кој на купувачите за 1.500 конвертибилни марки се продава каменот, со кој наводно премиерот на Србија беше удрен за време на церемонија за одбележување на 20-години од масакрот во Сребреница.

Вучиќ полесно повреден на комеморацијата во Сребреница

Се појавија снимки на кои се гледа нападот на српскиот премиер Александар Вучиќ одблиску. Според информациите од босанските медиуми, тој е погоден со камен во лицето при што му се искшени очилата и повреден е полесно.

Затворениците со порака до убиецот на малата Тијана

Социјалните мрежи се преплавени со коментари кои иницираат на тоа дека истиот момент кога монструмот Драган Ѓуриќ ќе влезе во затвор ќе зажали што се родил и дека дури сега ќе ги почуствува последиците од грозоморното убиство.

Копал во земјата и налетал на човечки скелет

Кикинда-Додека товарел песок во приколката налетал на коски.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 67 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиБалкан / Регион

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3