Barkod.mk - Кодот на вистината

Балкан / Регион

Прва несреќа од Покемон во регионот: 13-годишно девојче се бори за живот!

Тринаесет годишно девојче со иницијали Т.Н. била повредена вчера во Белград кога во неа удрил автомобил додека таа бркала Покемони. Девојчето веднаш по ударот било сместено на Универзитетската детска клиника, на одделението за интензивна нега на хирургија.

ШОКАНТНО: Осмодделенци имале орален секс пред своите соученици!

Ученици од осмо одделение од едно основно училиште во Белград имале орален секс пред целото одделение, а наставниците и директорот на училиштето се обиделе да го забошотат целиот случај, пренесува поралот „Аваз.ба“.

Крваво на македонската граница: Еден бегалец убиен - двајца повредени

Еден бегалец е убиен, а двајца други се повредени денеска при тепачка меѓу имигранти на грчката страна од границата кон Македонија, објави електронското издание на атинскиот весник „Катимерини“.

ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО: Погледнете како специјалци од Република Српска ограбиле 300 илјади евра

Уапсените биле активни припадници на специјалната полиција. Еден од нив паднал на полиграф, додека другите двајца одбиле погиграфско тестирање.

ДРАМА НАД САРАЕВО:Ќе слетаме на слепо, па што ни даде господ

Само најхрабрите пилоти овие денови можат да спуштат авиони на Сараевскиот аеродром поради густата магла. Еден од нив е пилотот на Луфтханза авион кој за Сараево полетал од Минхен.

ЕКСКЛУЗИВНО: Ова е терористот од Јордан што се обиде да го сруши авионот за Белград

Вистинска драма се случила денеска на летот Франкфурт - Белград. Американски државјанин со име Лакен, кој по потекло е од Јордан, се обидел во текот на летот да отвори врата и да го сруши авионот, дознава српски Курир.Во авионот меѓу останатите биле и ракометарите од клубот „Војводина“.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 477 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиБалкан / Регион

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3