Barkod.mk - Кодот на вистината

СКАНДАЛ ВО БУДВА: Се степале Ален Исламовиќ и Тифа на дочекот на 2018?

Јан 01 Напишано од  Посетено 9464 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ Тифа, наводно, се скарале и потоа се степале на концертот во Будва, кој го одржале минатата ноќ по повод дочекот на 2018 година.

Наводно, најпрвин почнала кавга, а потоа следувал и ќотек меѓу двајцата пејачи.Сведоците велат конфликтот се случил по завршувањето на концертот, кога пејачите се спуштале од сцената, а подебелиот крај го извлекол Тифа.Ова дополнително ги поттикна гласините дека во групата "Бело копче" не е речиси идеално како што изгледа.

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 150 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиБалкан / РегионСКАНДАЛ ВО БУДВА: Се степале Ален Исламовиќ и Тифа на дочекот на 2018?

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3