Barkod.mk - Кодот на вистината

Оливер Драгојевиќ [Official]: Оливер е добро, не верувајте на дезинформации

Дек 09 Напишано од  Посетено 7341 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Оливер е добро и лекувањето продолжува. Ве молиме не им верувајте на дезинформациите кои кружат, е објавено на официјалната Фејсбук страна на Оливер Драгојевиќ на Фејсбук.

Овој статус е објавен откако се прошири лажната вест на социјалните мрежи за смртта на пејачот. За потсетување, Оливер поради влошување на здравствената состојба ги откажа концертите во Сплит се до завршување на лекувањето. 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 145 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиБалкан / РегионОливер Драгојевиќ [Official]: Оливер е добро, не верувајте на дезинформации

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3