Barkod.mk - Кодот на вистината

Што имала к'смет Стамена ечи на бензиска во Бугарија (ВИДЕО)

Јул 19 Напишано од  Посетено 9514 пати

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Група од 20тина луѓе, кои најверојатно прават пауза од патување на бензиска во Бугарија играат оро. Во позадина се слуша Македонската песна "Што имала к'смет Стамена од великанката на Македонската музика Васка Илиева.

Во описот на самото видео стои Уникално българско хоро! <3  #Сподели, ако ти харесва! :) 

 

loading...

СЛЕДЕТЕ НЕ/ КЛИКНЕТЕ ЛАЈК НА ОФИЦИЈАЛНИОТ ФЕЈСБУК FAN PAGE

WWW.BARKOD.MK

Баркод.мк - Најсвеж македонски веб портал. Место каде што можете да се информирате скоро од секоја област. Како портал активно постои од Јули 2014 година.

Медија

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
  • ЛУД СПОРТ

  • ТОП ЦУЦКА

Присутни гости

Имаме присутни 308 гости и нема членови

Фејсбук 'FAN PAGE'

HomeВестиБалкан / РегионШто имала к'смет Стамена ечи на бензиска во Бугарија (ВИДЕО)

Пријатели и Пријателки


sportskimkNEWLadMediaLogopl-logo-v3